Salon jest dezynfekowany przed każdym zabiegiem a klient ma zapewniony pakiet ochronny.
Wszystkie zabiegi wykonywane są w maseczce.


Nowoczesna kosmetyka i relaks

W dzisiejszych czasach największym luksusem jest znalezienie chwili dla siebie. Proponujemy atrakcyjne i przyjemne zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonałej kondycji. Od wielu lat zajmujemy się masażem, kosmetyką profesjonalną oraz stylizacją paznokci. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych, skutecznych w działaniu i najwyższej jakości preparatach. Jest nam bardzo miło cieszyć się dobrą opinią oraz zaufaniem naszych klientów. Oddajemy się do Twojej dyspozycji i serdecznie zapraszamy.

Kobieta z klasą

Zapomnij na chwilę o codziennych problemach i zafunduj sobie relaks dla ciała i duszy w naszym salonie,Odprężające zabiegi, piękne otoczenie i przyjemny nastrój sprawią, że zregenerujesz siły oraz naładujesz akumulatory pozytywną energią. Wycisz się dzięki relaksującemu masażowi, który posiada tajemniczą moc wyzwalania pozytywnej energii. Odkryj siłę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i całego ciała po których Twoja cera będzie gładka, nawilżona i świeża.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa polega na ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych, metoda bezpyłowa dla skór delikatnych wrażliwych, alergicznych. KAWITACJA Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikro-masaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.

Depilacja ciała

Usuwanie zbędnego owłosienia polegająca na wyrwaniu włosów z mieszków włosowych za pomocą wosku , zapewnia komfort na 2-3 tygodnie, najczęściej depilują pachy, strefy intymne, klatkę piersiową, plecy. Nie jest to metoda przyjemna ale też i nie tak bolesna jak się słyszy z opowieści osób które nigdy nie trafiły w ręce specjalistki.

Peeling ciała

Peeling ciała polega na delikatnym, mechanicznym usunięciu obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Pomaga to w przyspieszeniu procesu odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.

Dostępne peelingi:
 • kawowy

 • cukrowy

 • owocowy

 • solny

 • Rękawicą Kesa

Masaż

Historia masażu wywodzi się ze starożytności, kiedy to był on uzupełnieniem obrzędów religijnych, a z czasem części oddziaływań medycyny ludowej. Zapoczątkowany w Indiach i Chinach, stanowił naturalną metodę leczniczą. Wraz z rozwojem fizjologii i neurofizjologii powstawały nowe metody masażu. W chwili obecnej masaż to nie tylko rehabilitacja, ale przede wszystkim relaks w wielu odmianach.

Dostępne masaże:
 • relaksacyjny

 • klasyczny

 • lomi-lomi (hawajski)

 • gorącą świecą

 • gorącymi kamieniami

 • stopami na macie