Salon jest dezynfekowany przed każdym zabiegiem a klient ma zapewniony pakiet ochronny.
Wszystkie zabiegi wykonywane są w maseczce.


Relaks i pielęgnacja

Z każdym rokiem co raz więcej mężczyzn dba o swój wygląd. Dbałość ta spowodowana czy to koniecznością zawodową, zmianą niekorzystnych stereotypów z poprzedniej epoki, czy też nastającą modą, na mężczyznę zadbanego, aktywnego i reprezentatywnego. Wychodząc naprzeciw tym trendom specjalnie dla Panów dbających o swój image nasz salon przygotował ofertę zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.

Nasz wygląd zewnętrzny, całokształt naszego wizerunku to nie tylko używanie perfum, markowy garnitur, ogolony zarost, ale również stan reszty naszego ciała. Podczas kontaktu z ludźmi, kontrahentami, klientami zyskujemy kiedy np. nasze dłonie i paznokcie będą zadbane, gdyż są one wizytówką każdego człowieka i każdy czasem nawet podświadomie zwraca na to uwagę.

Wśród naszych stałych klientów są mężczyźni którzy szczególnie dbają o stan swojego ciała, twarzy,dłoni i stóp. Prowadzą aktywny styl życia, chcą wyglądać młodo i atrakcyjnie jak najdłużej, by to uzyskać należy o cerę ,szczególnie twarzy, dbać poprzez stosowanie preparatów zaawansowanych kosmetologicznie w tym kierunku. Poniżej przedstawiamy usługi najczęściej wybierane przez mężczyzn w naszym salonie, które zostały stworzone pod kątem specjalnie dla Was.

Zatem zapraszamy wszystkich mężczyzn sukcesu na zabiegi, dzięki którym będą wyglądać bardziej atrakcyjnie i wcale nie mniej męsko. Doskonałe połączenie poszczególnych zabiegów przeniesie Was drodzy Panowie w świat relaksu, pomoże odzyskać energię, ukoić ciało i wyciszyć umysł.

Masaż

Masaże to praca nie tylko z napięciami na naszym ciele, ale również z energią i emocjami. To spojrzenie na człowieka jako całość. Celem masaży orientalnych jest przywrócenie przywracają harmonijnego przepływu energii w ciele, zapewnianie głębokiego relaksu, uwolnienie od stresów i negatywnych emocji, a także wspomaganie ciała w dążeniu do odtworzenia utraconej równowagi wewnętrznej.

Masaż stopami

Zabieg ten polega na masowaniu stopami całego ciała lub wybranych jego części przy zachowaniu równowagi i balansu ciała masażystki.
Dzięki temu dociera się do najgłębiej położonych mięśni, co sprawia, że masowana osoba osiąga pełne rozluźnienie całego ciała.
Moja waga, 55 kg, jest idealna do tego typu zabiegu.

Pielęgnacja twarzy

Zabieg energetyzujący, odmładzający twarz

Mikrodermabrazja i Kawitacja

Mikrodermabrazja polega na ścieraniu warstwy naskórka przy pomocy głowic diamentowych, metoda bezpyłowa dla skór delikatnych wrażliwych, alergicznych. Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikro-masaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.

Depilacja całego ciała

Usuwanie zbędnego owłosienia polegająca na wyrwaniu włosów z mieszków włosowych za pomocą wosku , zapewnia komfort na 2-3 tygodnie, najczęściej depilują pachy, strefy intymne, klatkę piersiową, plecy. Nie jest to metoda przyjemna ale też i nie tak bolesna jak się słyszy z opowieści osób które nigdy nie trafiły w ręce specjalistki

Peeling ciała

Peeling ciała polega na delikatnym, mechanicznym usunięciu obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Pomaga to w przyspieszeniu procesu odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.

Dostępne peelingi:
  • kawowy

  • cukrowy

  • owocowy

  • solny

  • Rękawicą Kesa